MEGA EXPLOSION OF VK BLAST!!!

Duben 2010

PŘIPOMÍNKA

26. dubna 2010 v 21:11 | Master Of Visual Explosion |  Moje kecy
chci vas jen upozornit na stále probíhající soutěž, která končí 5. května ....máte stále čas, ale i ten čas se pomalu krátí..tak šup, zatím ste mi jich moc neposlali teda :) pět minutek si snad nějaký ten den najdete ne? :) ...12 lidí mi odsouhlasilo, že se zúčastní, tak kde jste co? :) ...info o soutěži o kousek níže, popřípadě v rubrice Moje kecy ;)

Rozpolcenost - 1. kapitola

26. dubna 2010 v 17:49 | Master Of Visual Explosion |  Výplody z mý chorý hlavy
A hned za Objektem žárlivosti přidávám úplně první kapitolku další, nové povídky...její název, jak jste zaregistrovali, se jmenuje Rozpolcenost...musím oznámit, že v této povídce nehodlám uplatňovat svůj úchylný sklon k homosexualitě xD ..takže bohužel, kdo je příznivec RPS, tak se bude muset spokojit s tajemným, nebo spíše jakýmsi fantasiálním až děsivým (děsivý to bude čím dál víc, další kapitola rovná se děsivější atmosféra, teda aspoň se o to  pokusim xD) dějem :) tak do toho, doufám, že se bude líbit, zanechávejte své komentáře a připomínky pod každou kapitolou :) díkes..a zde už můj vytvořený obrázek k povídce a hned pod ním první kapča povídky samotné...takže...ENJOY IT!!

1. Elektrický šok

rozpolcenost

Objekt žárlivosti - část 4.

26. dubna 2010 v 17:41 | Master Of Visual Explosion |  Výplody z mý chorý hlavy
Tak zde máte další kapitolku Objektu žárlivosti :)...doufám, že se vám bude líbit :) pokračování zas za nějaký ten čásek přijde :)

Část čtvrtá
objekt žárlivosti

Smutek před zrcadlem

23. dubna 2010 v 13:50 | Master Of Visual Explosion |  Výplody z mý chorý hlavy
Tak vážení, dávám vám sam menší drabble, abyste se taky pobavili :) ...kdo je úchyl, tak pointu mé mini povídky pochopí xD tak zde už :)

Smutek před zrcadlem
story
Nemohla to být pravda! To přeci nemohlo být možné. Musel to být nějaký zlý sen. Ještě včera večer tam nebyl a nyní… Bylo to jak jeho nejhorší noční můra. Tak veliký a odporný! Nemohl se toho hnusu ani dotknout, bál se, že když na něj sáhne, tak se ještě více zvětší a pak nechutně vystříkne. Nevěděl si co počít. Nechtěl ho tam mít, ale dotýkat se ho se mu taky nechtělo! Musel to nějak zamaskovat!! Ano, to je ono, zamaskovat. Popadl tubu s hustším obsahem, trochu vymáčkl na své prsty a začal. Jo, jen tak dál a bude to hotovo, bude vypadat, že se alespoň scvrknul. Jenže takové štěstí mu ta ohavnost nechtěla dopřát! Nechtěl zmizet! Prostě se nedal odstranit, nedal se zamaskovat, pořád tam byl, byl vidět a Ruki z toho byl doslova nešťastný! Nezbývá mu nic jiného než ta druhá varianta. Ah, to je nechutné! Vzal ho opatrně mezi prsty. Skoro se na to nemohl dívat! Musel ještě zaujmout nějakou polohu, aby to šlo dobře a hlavně rychle! Teď! Prudce zmáčkl, až z té bolesti vytřeštil oči! Překonal tu bolest hlasitým řevem, a když se opět podíval do zrcadla, úlevně zjistil, že vystříkl! Ačkoliv to bylo tak strašně nechutné a ta odporná tekoucí hmota byla až na jeho nose, tak Ruki děkoval Bohu, zatímco si ten humus stíral, že ho toho náhlého problému zbavil poměrně rychle. Neštěstí náhle vystřídal blažený pocit. A upřímně doufal, že už NIKDY se mu na jeho dokonalé tváři nevytvoří tak OHYZDNÝ BEĎAR!
KONEC xD

Od SB RuuShii

22. dubna 2010 v 20:00 | Master Of Visual Explosion |  Diplomky
oh bože, tak tohle mě dostalo, teda jako já vím, že on je prostě okouzlující..ale když tenhle diplomek je PRO MĚĚĚĚĚ aaaaaaaaa ja jsem dostala Taa ....aaaaaaa ja se asi vazne poseru...to je tak nádherné, okouzlující, úžasné aaach děkuji ti moc, to je skvělééé....ach...
diplomek
btw...co chceš teda ty na diplom??nějak mi to vypadlooo xD

Od SB Rosie Johnes

21. dubna 2010 v 17:04 | Master Of Visual Explosion |  Diplomky
děkuji ti, je to uchvácencující xD ach... já asi opravdu jednou umřu na srdeční slabost ... :-P xD
diplomek
ach *_*

Falešný Kamijou xD :(

20. dubna 2010 v 19:03 | Master Of Visual Explosion |  Videa
Tak jo, řekla jsem si, že si pustim nějaký živák Versailles...z počátku si říkám, jo to vypadá dobře...ale pak jsem viděla jedno video, kde mu huba jela trošku pozadu a mikrofon čas od času odtrhnul od úst dřív, než by měl a nebyl slyšet žádný rozdíl..tak jsem si řekla to snad ne, on zpívá na playback...no a  narazila jsem na toto video...neni to nejhorsi, spousta z nas zpiva daleko hur...ale proste v tom jeho hlase jde v urcitejch tonech slyset teda poradna falesnost..no pusudte sami...a jestli to neslysite, tak nemate hudebni sluch xD já tedy musím říct, že mě hluboce zklamal :(

A JE TO TADY!!

20. dubna 2010 v 11:49 | Master Of Visual Explosion |  Moje kecy
Taaaak!!!!!!!!!!!! Na základě výsledků z ankety "Soutěž - nej wall (pict)" jsem se rozhodla tu soutěž uspořádat :) TAAAAAKŽEEEE.....postup je následující !!!! Všichni, kdož se budou chtít zúčastnit musí udělat následující (to bude platit pro každý pict, který budete chtít poslat do soutěže - jak jsem řekla, můžete jich udělat více, čím více, tím snad lépe pro vás)....:

1. do předmětu e-mailu napsat slovo SOUTĚŽ - MASTER OF VISUAL EXPLOSION (- - -> to abych si připadala mocně xD )
2. udat své blog jméno
3. udat své blog URL
4. originální název svého výtvoru
5. Uvést zdroj, ze kterého jste vzali PŮVODNÍ (tedy ještě vámi neupravený) obrázek (pokud neznáte zdroj, zašlete s upraveným obrázkem i obrázek původní.

Tak...jestli budete zasílat více obrázků, nezasílejte je prosím najednou, ale odděleně. Jde o systém. díky...

No...své výtvory budete zasílat na e-mail !!! hallo14.P@seznam.cz !!! do .... POZOR!!!! budete je posílat do 5. KVĚTNA TOHOTO ROKU (ale to je asi každému jasné, že s tím nebudu čekat celej rok xD)

No...to je zatím celý postup, který musíte vykonat.... :) ....

Teď ještě dodám, co bude následovat po ukončení zasílání. Po 5. květnu všechny obrázky, které mi byli zaslány hodím i s údaji, které po vás požaduji, na svůj blog... (kromě toho 5. bodu, ten není důležitý, ten je jenom pro mě, aby se ujistila, že je to opravdu vaše tvorba)... No... Ke každému obrázku přiřadím jedno číslo a pod článkem s obrázky bude hnedle anketka, ve které prostě hlásnete pro jedno číslo, které vás nejvíc okouzlilo, uhranulo nebo tak něco....jak dlouho se bude hlasovat pak řeknu, až hlasování zahájím...tak to je vše, můžete zasílat už OD DNEŠNÍHO DNE!!!! tak do toho :) a jak jsem řekla, snažte se, protože se hraje o hmotné odměny (s výhercem se pak domluvím individuálně)....teda nečekejte žádné telefony, nebo mp3 přehrávače, ani CD od gaze, Lulu, nebo versailles...na to fakt nemám finance xD prostě menší odměna za nejlepší výtvor :) tak...a teď už vážně konec keců a obrázek pro vás na inspiraci :)
TAA

Z--E--Š--Í--L--Í--M--!!! x-P <3 xD

19. dubna 2010 v 15:27 | Master Of Visual Explosion |  the Gazette - různé
Jelikož vás všecky tak strašně moc miluju, rozhodla jsem se vás opět obdarovat...úplně VŠECHNY....takže tímto máte můj souhlas, pokud nemáte tyto photos, zkopírovat na svůj blog..podmínka ale je, aby ste zkopírovali celý článek xD ne dělám si srandu, můžete samotný foto, ale prosím se zdrojem hned na začátek (oni lidi na ty zdroje na konci moc nekoukaj)....tak...to je vše, co sem chtěla povědět..zde už krasavci..
gazette
já se z těhle fotek jednou poseru fakt že jo... xD ach bože ten Aoi a Uruha....aaa

MÁM ŠŤASTNEJ DEEN - tak ho mějte i vy s Gaze :)

18. dubna 2010 v 20:08 | gay_n_yaoi |  the Gazette - různé
Já  mám dneska tak peeeckovoou náladuuu - neptejte se mě proč, je to složitý xD... no..takže vám sem musím hodit nějaké další picty...tentokrát to jsou opět skupinové....ať si může zaslintat každej nad svým krasavcem...tak tu už a bez mých stupidních komentů xD
gazette