MEGA EXPLOSION OF VK BLAST!!!

Květen 2010

Maturita za mnou, basa ladí :)

31. května 2010 v 12:09 | Master Of Visual Explosion |  Moje kecy
tak lidi, už od čtvrtka to mám za sebou :) z češtiny za 1, ze společenských věd také za 1, a ekonomika, účetnictví a angličtina za 2 :) tak mi můžete gratulovat :) jinak už umím na basu zahrát první polovinu Iron Man od Black Sabbath :) No...nedávno se se mnou rozešel přítel, ale teď to vypadá, že budem zas spolu, ale nevím..snad to vyjde..když ne, jsem rozhodnutá si najít nějakou slečnu...vlastně ani sama nevím, jestli to vyjde...už jsem totiž jednu našla...ale uvidíme...třeba s ním budu zas šťastná...no nechme to koňovi, ten má větší hlavu :)

Super, krása, blaho :)

13. května 2010 v 11:28 | Master Of Visual Explosion |  Moje kecy
Tak přátelé, oznamuji vám, že z té maturitné slohovky, kde jsem psala o Kaiovi, jak se dostal ke Gaze, jsem dostala nejlepší možné hodnocení, tedy za 1 :) to je první radost...a druhá je ta, že už mám tu basu i kombo doma, takže si můžu hrát dle libosti...tak..to jsem vám chtěla sdělit, mějte se hezky zatím a hlasujte :)
juch
krásný obrázek, že? :)

Another BassGuitar

6. května 2010 v 16:21 | Master Of Visual Explosion |  Moje kecy
Tak jo, tak nakonec budu mít jinou basu....sice nebude tak krásná jako ta, kterou jsem si vybrala naposled, ale budu mít pravýho Fendra juchuuu....basák v přítelově kapele ji chtěl prodat asi za 13tku, ale ze známosti mi ji prodá za 8čku :) to je parááádaáááá :) je to ze série Jazz Bass, hnědobílá, původem z Mexika...no...každopádně...už se těším :) a příští týden si jdu pro prašulky, takže....to je opravdu bombaaaaa a nemůžu se dočkat, až bude moje...už mám pro tu krasavici vymyšlené jméno...bude to You, jako památka na Jasmina Youa z Versailles :) ach...no...menší výlev je za mnou, tak se mějte pěkně a nezapomeňte hlasovat pro obrázky... :) a zde ukázka mojí budoucí slečny You :)
basa

HLASOVÁNÍ ODSTARTOVÁNO!!!

5. května 2010 v 17:12 | Master Of Visual Explosion |  Moje kecy
Tak jo, vážení, jde to zde...hlasování začíná :) tak...pozorně si prohlížejte výtvory a hlasujte v anketě hned po článkem :) nezapomeňte, že nejlépe hodnocená práce bude náležitě odměněná :) Tak....a hlasování probíhá DO 31. 7. 2010 !!!!! Máte na to dost času, tak šup šup šup :) a zde již soutěžící obrázky:

Obrázek č. 1:

Blog jméno: Gazetto-kun ^u^
Název výtvoru: Dir en Grey~ the best Visual Kei band~

gazette kun

Obrázek č. 2:

Blog jméno: eSmy
Název výtvoru: Goodbye Reality-Welcome Fantasy

esmy

Obrázek č. 3:

Blog jméno: ShoW
Název výtvoru: LM.C Pink explosion

show

Obrázek č. 4:

Blog jméno: shin/Miyawaki Kiichigo
Název výtvoru: Nečekaný cit

nečekaný cit


tak vážení hlasujte, jak jsem řekla, do 31. 7. 2010...po ukončení hlasování oznámím vítěze a následně se s ním individuálně dohodnu na zaslání odměny :) takže....do toho :)

UDĚLÁM SI RADOOOOST JOOOO :)

2. května 2010 v 13:40 | Master Of Visual Explosion |  Moje kecy
Lidi, musím se vám s něčím pochlubit...já mám takovou RADOOOOSTT!! Rozhodla jsem se, že si odpustím nový telefon a dovolenou v Krkonoších a koupím si elektrickou basu :) to koukáte co?? :) ....takže se šíleně těším, až mi přijdou ty penízky a za 10 tisic bude moje...muhehe :-P a zde vám přikládám obrázek, abyste viděli, jaká to je krasavice :)
basa