MEGA EXPLOSION OF VK BLAST!!!

Objekt žárlivosti - část 5.

17. června 2010 v 19:59 | Master Of Visual Explosion |  Výplody z mý chorý hlavy
Část pátá
objekt žárlivosti
Nadešly Kamijovy osmnácté narozeniny. Největší dárek, který by si sám mohl dát, je nelezení vraha jeho rodičů. Byl odhodlaný dostat se do rozlehlého panství. Hned odpoledne, než se začne stmívat, vyrazí, aby se tam dostal už po západu slunce. Najde ho a zabije ho.
Po několika hodinách, které ubíhaly značně pomalu, se Kamijou dočkal. Došel na místo, jež si určil a stál před honosnou branou, skrz kterou se mohl dostat na panství. S jeho hbitostí nebyl problém ji během pěti minut přelézt. Po cestě obepnuté po obou stranách barevnými růžemi, se dostal až k obrovské budově. Postavil se před masivní dveře a vši silou zabušil do dveří kovovým kruhem, jenž byl na nich připevněn. Čekal jen krátkou chvíli, než se dveře otevřely.
"Přejete si?" optala se žena nečekaného hosta. Byla na první pohled krásná. Dlouhé hnědé vlnité vlasy, bílá pleť a černočervené šaty. Kamijou cítil, jak se okolo ní rozprostírá jakási zvláštní posmutnělá aura.
"Rád bych mluvil s pánem tohoto sídla, pokud by to bylo možné." Odpověděl. Žena se pousmála.
"Tak to přeci jen nebyl pouhý sen." Tuto větu Kamijou nepochopil. Žena však rozevřela dveře ještě víc a tak se mladý muž odhodlal vstoupit dovnitř. Co tím asi myslela?
"Čekali jsme na Vás velice dlouho. Náš otec už se Vás nemohl dočkat." Co to mělo znamenat? Spletli si ho snad s někým? Žena ho vedla do patra a klikatými chodbičkami až někam do utajených místností. Poté, co zaklepala na dveře, se ozval mužský hlas, jenž vybízel tu krásnou tajemnou vílu, aby hosta přivedla. Kamijou se ocitl v místnosti s mužem úplně sám.
"Vítám Tě, Kamijou." Muž stál ke Kamijovi zády, hleděl ven z ozdobného okna. "Tak je ti už tedy 18 let. 18 lidských roků." Kamijou na to nic neříkal. Jen tiše nenáviděl.
"Cítím tvou nenávist." Pokračoval muž stále otočený zády. "A chápu ji. Ale byl to jejich úděl. Stejně tak, jako byl tvůj úděl přijít sem." Nyní se muž konečně otočil. Měl snad ještě bledší pleť, než ta žena, která ho sem zavedla, mírně vrásčitou kůži a šedomodré smutné oči. Jak by mohl tento člověk zabít jeho rodiče?
"Znáte mne. Znáte můj úděl. Pak víte, co chci udělat." Promluvil konečně Kamijou.
"Ano vím. A také vím, že to neuděláš."
"Nevím, co by mi mělo zabránit to udělat."
"Pravda."
"Pravda?", nechápal Kamijou.
"Vím, jak hrozně moc si miloval své rodiče. Svou matku a svého otce. Ale musím ti říci něco, co tě bude bolet a v prvních chvílích mi nebudeš ani zdaleka věřit." Ten muž mluvil velice záhadně.
"Co tím myslíte?"
"Pravda je, že tvůj pravý otec jsem já."
"VY?!" vyjekl Kamijou zprvu a pak se začal hlasitě smát.
"Ano já. Jsi můj potomek. Dřív nebo později bys stejně musel odejít. Ale tví rodiče se tě nechtěli vzdát. Bylo to složité. Tvůj otec nic z toho nechápal, ale tvá matka až moc dobře. Poté, co tak neodpustitelně mí služebníci zabili tvého otce, se tvá matka zhroutila. Začala prosit o smrt. Řekla, že pokud ji nezabiji já, tak to udělá sama. Věděla, že když přišla o svého manžela, přijde i o tebe. A věděla, že není jiná cesta. Bylo to smutné. Já ji miloval, jako nikoho za celé věky. Pomohl jsem tedy ukončit její trápení s vědomím, že pokud mi bude v žilách kolovat její krev, mé vzpomínky nikdy neumřou." Kratičký projev staršího muže skončil. Kamija smích přešel a jen zaraženě stál. Tomuhle že má věřit?
"Takže vy tvrdíte, že jste můj otec."
"Ano a mám také důkaz, že tvá krev je krví mou."
"Jaký?" byl zvědavý Kamijou.
"Znak našeho rodu, který nosí každý z nás."
Kamijou si vzpomněl na prsten, jenž nosil na hrudi.
"Ten prsten jsem našel, poté, co jste ho ztratil."
"Nejde o prsten. Jde o znamení. Znamení vzadu na tvém krku, znamení překryté tvými dlouhými vlasy. Nevšiml sis ho nikdy?"
"Já…nevšiml. Jaké znamení?" zmateně si sáhl jednou rukou na svůj krk.
"Toto." Odpověděl muž, přišel ke Kamijovi blíž a ukázal znak, jenž byl na jeho bledém krku jasně vidět. Vypadalo to jako jizva, ale na dotek byla kůže neporušená. Bylo to jak mateřské znaménko. Kamijův pravý otec mu podal dvě malá zrcátka, aby se mohl podívat na své vlastní znamení. Kamijou je uchopil. Bylo tam. Navlas stejné. Znak na jeho krku se shodoval s tím na prstenu i na krku muže, jenž měl být údajně jeho pravý otec.
"Jak je to možné? Tedy, co to znamená? Jaký to je rod? Nechápu to."
"Žijeme celá staletí. Naším přítelem je noc, naším darem jsou schopnosti a naším prokletím touha po krvi."
"Po..Po krvi?" Kamijou udělal krok vzad a zakopl o starou židli, která stála hned vedle malého kulatého stolku. Krev. Schopnosti. Noc. Byl to vampýr.
"To… To znamená, že já budu pít také krev? Já jsem také vampýr? Ale já nikdy neměl takovou potřebu, jsem normální člověk!"

Zjištění, že je Kamijou vampýr, bylo jak nějaký hloupý sen. Jeho otec ho sice ujistil, že se pravým vampýrem stane, až se s jeho z části lidskou krví smísí čistá upíří, ale Kamijou tomu nemohl uvěřit. Nechtěl být zrůda, nechtěl zabíjet lidi. Ale to prokletí, které v něm vězelo, se nedalo vyjmout. Prostě to byl jeho úděl. Jak řekl otec. Nakonec byl stejně nucen přijmout krev a za pár měsíců si na to zvykl. Musel. Nezemřel by, kdyby nepil krev, ale byl by hrozně oslabený a akorát by trpěl žízní, suchem, bylo by to mučení. Mučení bez vysvobození. Smrt už na něj nečeká. Protože už byl v podstatě dávno mrtvý. Od narození. Až na věčnost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kikushka☻ Kikushka☻ | Web | 17. června 2010 v 20:00 | Reagovat

Ahojky, mám nový blog a byla bych moc ráda kdyby jsi ho navštívila. Neber to jako REKLAMU, protože tohle je pozvánka. Můj blog se zajímá o nejslavnější hvězdy a jejich nejnovější fotky. Také si můžeš poslechnout jejich staré i nové songy. Také miluješ dívčí filmy? A myslíš si že už jsi viděla všechny ty super slaďáky? Tak to se teda mýlíš. Jukni ke mě a můžeme i pokecat. Také ráda spřátelím, pokud budeš chtít. Moc děkuji za tu ochotu se ke mě juknout. Páá KIKUSHKA☻

2 HP-world HP-world | Web | 17. června 2010 v 20:04 | Reagovat

pěkně napsané

3 eSmy tvoje lovujuce SBcko:D eSmy tvoje lovujuce SBcko:D | Web | 18. června 2010 v 14:56 | Reagovat

paani...uplne super...konecne dalsia cast...noo..tak musim povedat....ze super....som zvedava ako to bude pokracovat:D

4 Iw Yuu. Iw Yuu. | Web | 19. června 2010 v 13:36 | Reagovat

Podľa mňa musel byť pre Kamija dosť veľký šok,keď mu ten muž prezradil,že je jeho otcom.Po tak dlhom čase...
Ale omnoho viac zarážajúce bolo zjavne to zistenie o dedičnosti a o tom,že je upírom,aaach jo <33
Je to tak prosté,až eje to neuveriteľné...ale krásne ^^ ♥

5 Ayu...♥SB♥ Ayu...♥SB♥ | Web | 23. června 2010 v 12:59 | Reagovat

asta... som zedava, ake bude Uruhova rakcia xDDD....
uzasne... a krasne....

6 ShoW ShoW | Web | 7. července 2010 v 9:28 | Reagovat

jj moje řeč...rychléé...! :D
ne nebudu popohánět...pak mám výčitky svědomí sama se sebou...xD

7 Master Of Visual Explosion Master Of Visual Explosion | Web | 9. července 2010 v 17:10 | Reagovat

teďka sem byla trošku zaseklá, ale budu se snažit to co nejdříve dohnat a napsat další kapču :) aby ste se nerozpustili vy závisláci :)

8 anako-kun anako-kun | 12. ledna 2011 v 20:48 | Reagovat

:) tyyyjo celkmem mě láká pomyšlení na to že je vampýr,... líbí se mi nadpřirozeno :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama