MEGA EXPLOSION OF VK BLAST!!!

Únor 2013

Tužby

2. února 2013 v 22:19 | Denny Peverell |  Výplody z mý chorý hlavy
Už snad ani nemá smysl psát, že je to pro něj...

---

Scházím po schodech, jež vedou absolutně nikam. Cítím z blízké dálky mrazivý žár. Mám zavřené oči a nechám se olizovat chladivými plameny. Schody skončily, zastavuji se. Stále mnou prostupuje ten zvláštní pocit. Vše v mém těle jakoby drtila neviditelná síla, přesto mi propůjčovala jistou energii. Vnímám tlukot svého rozběsněného srdce, díky němuž mám znatelně prohloubený dech. Mám z toho nekončící strach, přesto se neubráním otevření očí. Můj zrak okamžitě přivykne nastalému šeru, mírně kontrastujícímu s předchozím zobrazením mých emocí za zavřenými víčky. V potemnělé chodbě kdosi stojí u zdi. Stojím jen pár metrů od oné osoby. Nevidím jí do tváře, rozeznávám jen pouhou siluetu. I tak vím okamžitě, kdo na mne čeká v mírně rozkročeném postoji a s rukama svěšenýma podél těla. Mám okamžitě pocit, že se mé srdce pokouší o neúspěšný útěk z mého těla, tak moc zvýšilo počet úderů za vteřinu.
"Udělej to. Prosím!", oslovím tu tajemnou postavu a pomalu se dám opět do pohybu směrem k ní.
"Ne. Nemohl bych.", odporoval hlas lahodící mému sluchu.
"Já si to žádám.", namítám a jsem zas o něco blíže. "Mně se to bude líbit."
"Nebudu Ti ubližovat."
"Pro mne je taková bolest slast. Obzvlášť od někoho, jako jsi Ty." Stále to nechce chápat. Stojím nyní těsně u něj. Hledí mi do očí a já mám pocit, že se každou sekundu snad zblázním.
"Onegai.", zašeptám svou prosbu a lehce mu pročísnu vlasy za uchem. Skvost naproti mně zvedá opatrně jednu ruku a přikládá ji na mou hruď. Určitě nyní cítí, jak šílený je tlukot uvnitř.
"Iie.", kroutí hlavou, hledí při tom do země a stahuje ruku zpět. "Nemohu." Chápu ho, jistěže. I přes mou touhu cítit fyzickou bolest způsobovanou milovaným člověkem jsem šťastný. Neodolám a uvrhuji ho do svého láskyplného sevření. Je pro mne vším.
"Arigatou, Noboru." Slza štěstí smáčí jeho rameno, když mne objímá též a zároveň hladí po vlasech.
"Doutashimashite." Vím, že se usmívá, cítím to.
Opravdu Tě přespříliš miluji. Chtěl bych zemřít tvou rukou.